Milujeme
naše klienty

Prozradíme vám, proč oni milují nás.

Nejde jen o to, že jim zvedáme telefon a obratem odpovídáme na e-maily. Férové ceny našich služeb a širokou škálu funkcí také považujeme za samozřejmost. To podstatné je, že si našich klientů vážíme, že se k nim chováme férově.

Milujeme naše klienty
Platební terminál květinářka

Vyšší počet dokončených plateb
na platební bráně

Pro nás je platební brána esenciální součást byznysu. Dnes přes platební bránu obsluhujeme více než polovinu objednávek a nedokážu si to bez ní už představit. Společnost ComGate nás oslovila se super nabídkou, a to jak cenovou, tak rozsahem služeb. Především množství platebních metod nás zajímalo, protože se snažíme zákazníkovi poskytnout co nejvíce možností. 
Tomáš Andrejsek spolumajitel a jednatel společnosti bezednamiska.cz

Transparentní ceník,
přehledná smlouva bez závazků

Přešli jsme na platební bránu ComGate především kvůli nižším poplatkům. S původním poskytovatelem jsme se sice snažili jednat o ceně, ale z jejich strany nebyla patrná žádná snaha se o tom bavit. My jsme rostli a stále rosteme kolem 100 % ročně, tak jsme si říkali, že bychom si zasloužili individuální přístup. To byl jeden z prvních důvodů, proč jsme začali hledat alternativy. Prošel jsem si trh a narazil jsem na ComGate.
Miroslav Michalko spolumajitel a ředitel společnosti Zaslat.cz
Platební terminál Jordis
Platební terminál trenýrkárna

Podpora v češtině, která okamžitě reaguje a skutečně pomůže 

Při výběru a rozhodování, kterou platební bránu využijeme, u nás rozhodovaly 3 základní parametry: snadnost implementace, provize z plateb a úroveň klientské podpory. Platební brána ComGate ve všech zmíněných atributech obstála výborně a naše spokojenost jednoznačně přetrvává. Nedávno ComGate dokonce sama přidala pro naše zákazníky možnost odložené platby a nám tak odpadly starosti s jejím zřizováním u jiné společnosti.
Ing. Adam Dvořák manažer prodeje spol. Dvořák - Karlík, s.r.o.

Klienti o nás řekli

Vítáme veřejné hodnocení našich služeb klienty. Další hodnocení na Google naleznete zde

Za dobu, co se společností ComGate spolupracujeme, můžeme na řešení platební brány vyzdvihnout především její spolehlivost, kterou potvrzuje i pozitivní zpětná vazba od našich zákazníků. Při rozjezdu jsme ocenili snadnou implementaci platební brány do našeho e-shopu.
Radim Malchárek Exasoft

Martin Slavík

Hodnocení - pět hvězdiček

Musím ocenit skvělého průvodce službami a nastavením platební brány. Opravdu dost dobré.

Jiří Bartoš

Hodnocení - pět hvězdiček

Rozjíždím svůj první e-shop a všechno je pro mě nové. Rozhodnul jsem se pro spolupráci se společností ComGate a jsem spokojený. Snaží se vše vysvětlit, je s nimi výborná komunikace. 

Petra Sluková

Hodnocení - pět hvězdiček

Dnes jsem bránu spustila na platformě eshop-rychle dokáže to i NE-IT člověk .Provedla jsem první pokusnou platbu ze svého účtu vše proběhlo v pořádku. Komunikace ze strany ComGate perfektní vstřícná. 

Petra Kinclová

Hodnocení - pět hvězdiček

jednoduše, rychle, přehledně, jasně , s obchodní podporou.

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

poslat e-mail
podpora@comgate.cz