Nabídka práce

Pojďte s námi měnit svět plateb na internetu a v obchodech. Budujeme lídra v oboru s ambicí mezinárodního rozvoje a vy můžete být u toho.

Díky našim řešením tisíce obchodníků na internetu i provozovatelů tradičních obchodů ušetří až polovinu nákladů na platební služby. A v našem případě se nejedná pouze o lepší cenu, ale i o celkově lepší řešení, které umožňuje odložení plateb, platby na splátky, nabízí komfortní propojení na platformy pro tvorbu e-shopů, pokladní nebo účetní systémy.

Nabídka práce
Marketing specialista

Marketing manager

Manager marketingu, kterého hledáme, je zkušený marketér s doloženým působením v obdobné roli v předešlých zaměstnáních. Očekáváme široký rozhled v marketingu od základů marketingové strategie, znalosti problematiky tonality značky po schopnost tvořit obsah anebo řídit dodavatele textového a vizuálního obsahu. Součástí práce je široká škála marketingových dovedností.

Dozvědět se více o pozici >

Ředitel IT / CTO

Tech Lead / CTO

Hledáme nového člena týmu, který povede tým vývojářů. Bude součástí týmu, který vytváří architekturu nové generace našeho cloud-native platebního systému. Náplní práce bude také analýza a návrh rozvoje interních systémů.

Dozvědět se více o pozici >

PHP vývojář

PHP vývojář, programátor platebních systémů

Hledáme nového člena týmu na pozici PHP developer, který se bude podílet na programování našich klíčových produktů: platební brány a platebních terminálů. Hledáme programátora, kterého baví dělat nové věci pro dynamicky rostoucí společnost v oblasti fintech.

Dozvědět se více o pozici >

Máte zájem?

Nebo hledáte jinou pozici?

Ozvěte se nám.

Přiložit životopis