Nabídka práce

Pojďte s námi měnit svět plateb na internetu a v obchodech. Budujeme lídra v oboru s ambicí mezinárodního rozvoje a vy můžete být u toho.

Díky našim řešením tisíce obchodníků na internetu i provozovatelů tradičních obchodů ušetří až polovinu nákladů na platební služby. V našem případě se nejedná pouze o lepší cenu, ale také o celkově lepší řešení, které umožňuje odložení plateb, platby na splátky, nabízí komfortní propojení na platformy pro tvorbu e-shopů, pokladní nebo účetní systémy.

Nabídka práce

Aktuálně volné pozice

marketingový specialista
Obchodník CZ
PHP vývojář
SK obchodník

Marketingový specialista

Hledáme parťáka do marketingového týmu. Náplní práce bude správa veřejných profilů, organizování eventů, komunikace s partnery a správa e-mailingu.

Dozvědět se více o pozici >

Obchodník po telefonu pro firemní zákazníky

Hledáme nového parťáka do obchodního týmu pro realizaci obchodních příležitostí po telefonu. Jedná se o oslovení nových zákazníků i současných zákazníků s nabídkou našich služeb pro B2B, převážně e-shopy a maloobchodní prodejce.

Dozvědět se více o pozici >

PHP vývojář, programátor platebních systémů

Hledáme nového člena týmu na pozici PHP developer, který se bude podílet na programování našich klíčových produktů: platební brány a platebních terminálů. Hledáme programátora, kterého baví dělat nové věci pro dynamicky rostoucí společnost v oblasti fintech.

Dozvědět se více o pozici >

Obchodník po telefonu pro firemní zákazníky se slovenštinou

Do obchodního týmu přijmeme slovensky mluvícího kolegu pro realizaci obchodních příležitostí po telefonu. Jedná se o zpracování poptávek našich služeb od B2B zákazníků, převážně e-shopů a maloobchodním prodejců.

Dozvědět se více o pozici >

Dění v Comgate

Comgate na golfu
Výhled z Comgate kanceláře
Comgate jablka
Comgate akce
Comgate Magda
IT Insider
Comgate Aleš
Comgate Pavla a Honza

Proč u nás pracovat

Icon kalendář

30 dnů dovolené

Icon akce

Pravidelné firemní akce

Icon jídlo

Obědy zdarma 5x týdně

Icon sport

Multisport karta

Icon nápoje

Nápoje na pracovišti zdarma

Icon idea

Prostor pro vlastní nápady

Máte zájem?

Nebo hledáte jinou pozici?

Ozvěte se nám.

Přiložit životopis